K O N T A K T

 

Dzwoń teraz!

+48 602 629 369

lub

napisz do nas


Pracownia Akwarystyczna studioAQUARIUM.pl

AQUA TECHNICA Maciej Fabjański

ul. Piłsudskiego 78b/8

05-600 Grójec
NIP 7971243476
tel. 602629369

www: https://studioAQUARIUM.pl

Szanowni Państwo,
Z dniem 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”).
W naszym systemie informatycznym sa zapisane Państwa dane osobowe, które były niezbędne do zrealizowania w przeszłości transakcji zawartej przez serwis Allegro lub bezpośrednio w naszej firmie.
W związku z tym przesyłamy informacje informujące o celu i zasadach przetwarzania przez TECHNICA Maciej Fabjański (dalej „Firmą”) Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?
Administratorem jest TECHNICA Maciej Fabjański ul. Piłsudskiego 78b/8 05-600 Grójec
NIP 7971243476

Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?
Prosimy o wiadomość do wyznaczonego przez nas inspektora danych osobowych: adres e-mail: technica@lami9.pl,
adres pocztowy: TECHNICA Maciej Fabjański ul. Piłsudskiego 78b/8 05-600 Grójec

Skąd mamy Państwa dane?
Państwa dane otrzymaliśmy drogą bezpośrednio prze email, za pomocą formularza kontaktowego ze strony studioAQUARIUM.pl, telefon lub podczas wizyty w umówionym wczesniej miejscu.

Jaki jest cel przechowywania lub przetwarzania Państwa danych?
Państwa dane osobowe są potrzebne do realizacji wykonania umowy:
– przygotowania oferty na podstawie przesłanego zapytania,
– obsługi gwarancyjnej,
– dostawy towarów lub usług,
– świadczenia informacji o zakupionych produktach,
– pomocy technicznej.

Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Państwa danych dla celów podatkowych i rachunkowych.

Państwa dane osobowe nie będą:
– służyły do przesyłania reklam,
– służyły do profilowania,
– przekazywane innym podmiotom z wyłączeniem tych, które są niezbędne do realizacji transakcji, wszególności firmom transportowym, kurierskim, pocztowym.

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, można wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób jak została wyrażona. W naszym systemie będą przechowywane Państwa dane osobowe dopóki zgoda nie zostanie wycofana. Dane osobowe zostaną automatycznie usunięte po upływie 6 lat (zgodnie z zasadmi rachunkowości pełne 5 lat + rok bieżący).

Jakie maja Państwo uprawnienia wobec Firmy w zakresie przetwarzanych danych?
Gwarantujemy spełnienie wszystkich Państwa praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.
Mają Państwo prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.